Pożar samochodu na trasie S3 koło Świebodzina. Auto całe w ogniu

17 październik 2020
(1 głos)
Autor: 
Pożar samochodu na trasie S3 koło Świebodzina Fot. Czytelnik

Pożar samochodu w pobliżu Świebodzina. Osobówka zapaliła się podczas jazdy i całkowicie spłonęła.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego świebodzińskich strażaków w sobotni wieczór, 17 października. Około godziny 20:00 ogień pojawił się w samochodzie osobowym, który jechał trasą S3 od strony Sulechowa. Kierowca zjechał jeszcze z pasa ruchu i zatrzymał się na poboczu.

Na miejsce wysłano jeden zastęp straży pożarnej. Po przyjeździe strażaków pojazd był już cały w ogniu. Ratownicy wyposażeni w aparaty powietrzne szybko przystąpili do akcji.

Pojazd z pewnością będzie nadawał się już tylko do kasacji. Osoby podróżujące samochodem nie doznały żadnych obrażeń. Na czas akcji strażaków na trasie występują utrudnienia w ruchu.

Przeczytaj też: Policjanci sprawdzają maseczki. Wynik? 602 mandaty i blisko 200 spraw do sądu

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.