Poranny pożar na składowisku odpadów w zielonogórskiej Raculi

18 październik 2020
(2 głosów)
Poranny pożar na składowisku odpadów w zielonogórskiej Raculi Fot. Ochotnicza Straż Pożarna "Racula" w Zielonej Górze

Poranny pożar na terenie Zakładu Gospodarki Komunalnej w zielonogórskiej Raculi. Płonęły składowane odpady. Szczęśliwie ogień został błyskawicznie opanowany!

W niedzielę, 18 października, około godziny 6:50 rano, dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru składowanych odpadów na terenie Zakładu Gospodarki Komunalnej przy ulicy Wrocławskiej 73 w dzielnicy Zielonej Góry-Raculi. Na miejsce zadysponowano łącznie 2 zastępy straży pożarnej.

Pożar został błyskawicznie opanowany z pomocą pracowników zakładu, którzy wspomagali akcję gaśniczą ciężkim sprzętem w postaci koparko-ładowarek. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.