Audi wjechało do nowej fontanny w Parku Książęcym w zielonogórskim Zatoniu!

18 październik 2020
(4 głosów)
Autor:  Redakcja
Audi wjechało do nowej fontanny w Parku Książęcym w zielonogórskim Zatoniu! Facebook

Kierujący osobowym Audi wjechał do nowej fontanny na terenie zrewitalizowanego Parku Książęcego w zielonogórskim Zatoniu.

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 17 października, po godzinie 20 na terenie dopiero co otwartego po rewitalizacji Parku Książęcego w zielonogórskim Zatoniu. Kierujący samochodem osobowym marki Audi wjechał do nowej fontanny, która wybudowana została przed ruinami pałacu.

Czy naprawdę nie potrafimy zadbać o to co nasze wspólne. Szkoda słów. - pisze Prezydent Zielonej Góry, Janusz Kubicki na profilu w mediach społecznościowych. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.