Wybuch gazu w budynku mieszkalnym w Kostrzynie nad Odrą. Są osoby poszkodowane!

18 październik 2020
(11 głosów)
Wybuch gazu w budynku mieszkalnym w Kostrzynie nad Odrą. Są osoby poszkodowane! Fot. M. M.

Wybuch gazu w budynku mieszkalnym w Kostrzynie nad Odrą. Część budynku uległa zawaleniu reszta jest objęta pożarem. Trwa akcja ratownicza!

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 18 października, około godziny 14 w Kostrzynie nad Odrą. W jednym z budynków mieszkalnych doszło do wybuchu gazu, w wyniku którego doszło do zawalenia części konstrukcji a pozostała część została objęta pożarem. Na miejscu pracuje 7 zastępów straży pożarnej trwa akcja ratowniczo-gaśnicza. Dwie osoby zostały poszkodowane

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.