Kolizja dwóch pojazdów na trasie S3 pod Niedoradzem. Utrudnienia w ruchu w kierunku Zielonej Góry!

18 październik 2020
(1 głos)
Kolizja dwóch pojazdów na trasie S3 pod Niedoradzem. Utrudnienia w ruchu w kierunku Zielonej Góry! Redakcja/Archiwum

Dwa pojazdy zderzyły się na trasie S3 w pobliżu węzła Niedoradz. Ruch w kierunku Zielonej Góry jest utrudniony! 

W niedzielę, 18 października, przed godziną 18 doszło do zderzenia dwóch pojazdów na trasie S3 w pobliżu węzła Niedoradz. Na miejsce wysłane zostały służby ratownicze. Szczęśliwie nikt nie został ranny a zdarzenie zakwalifikowano jako kolizja. Przez chwilę ruch w kierunku Zielonej Góry był całkowicie zablokowany obecnie odbywa się jednym pasem. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.