Zaginęło małżeństwo seniorów! Mężczyzna szybko się odnalazł trwają poszukiwania kobiety!

20 październik 2020
Zaginęło małżeństwo seniorów! Mężczyzna szybko się odnalazł trwają poszukiwania kobiety! Lubuska Policja

Gorzowscy policjanci prowadzą poszukiwania 74-letniej Władysławy Frątczak - mieszkanki Gorzowa Wielkopolskiego, która w poniedziałek wyszła ze swoim mężem z miejsca zamieszkania i do tej pory nie powróciła.

Dzięki zaangażowaniu policjantów mężczyzna, który również był zaginiony, odnalazł się. Wciąż jednak poszukiwana jest jego żony, dlatego policja apeluje o natychmiastowy kontakt wszystkich, którzy widzieli zaginioną kobietę bądź posiadają informacje na temat miejsca, w którym się znajduje. W poniedziałek, 19 października kobieta wyszła z domu wraz ze swoim mężem celem pójścia do lekarza. Mąż kobiety został odnaleziony we wtorek (20 października) w godzinach porannych. Cały czas jednak gorzowscy policjanci wspomagani funkcjonariuszami oddziałów prewencji Policji prowadzą poszukiwania za 74-latką. 

WŁADYSŁAWA FRĄTCZAK – 74 LATA

Rysopis:

  • wzrost - 150 centymetrów
  • budowa ciała – szczupła
  • włosy: krótkie, siwe, lekko falowane
  • oczy: niebieskie

Kobieta w chwili zaginięcia poruszała się przy pomocy balkoniku trójkołowego z czarną torbą.

Policja apeluje o natychmiastowy kontakt telefoniczny wszystkich, którzy widzieli zaginiona WŁADYSŁAWĘ FRĄTCZAK bądź posiadają informacje na temat miejsca, w którym się znajduje. NUMER ALARMOWY 112.

Aktualizacja: Kobieta została odnaleziona

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.