Poważny wypadek pod Żarami. Walec przygniótł mężczyznę. W akcji śmigłowiec LPR!

22 październik 2020
(1 głos)
Poważny wypadek pod Żarami. Walec przygniótł mężczyznę. W akcji śmigłowiec LPR! Redakcja

Poważny wypadek na remontowanym odcinku autostrady A18 pod Żarami. Walec przygniótł mężczyznę, na miejsce wezwano służby ratownicze w tym śmigłowiec LPR!

W czwartek, 22 października, chwilę po godzinie 9 na remontowanym odcinku autostrady A18, na wysokości miejscowości Zajączek pod Żarami doszło do wypadku. Ze wstępnych informacji wynika, że walec przygniótł pracownika budowy do drugiego walca. Na miejsce wysłane zostały służby ratownicze w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Górz-Przylepie. 

Niestety mężczyzna zmarł na miejscu. 

Więcej informacji - Tragedia pod Żarami. Walec śmiertelnie przygniótł mężczyznę!

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.