Tragedia pod Żarami. Walec śmiertelnie przygniótł mężczyznę!

22 październik 2020
(2 głosów)
Tragedia pod Żarami. Walec śmiertelnie przygniótł mężczyznę! Redakcja/Archwium

Tragiczny wypadek na remontowanym odcinku autostrady A18 pod Żarami. Walec śmiertelnie przygniótł mężczyznę. Na miejscu pracują służby.

W czwartek, 22 października, około godziny 9 do służb ratowniczych w powiecie żarskim wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku na remontowanym odcinku autostrady A18. Na miejsce zadysponowano straż pożarną, policję oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z bazy w Zielonej Góze-Przylepie. Na miejscu okazało się, że doszło do nieszczęśliwego wypadku, walec przygniótł jednego z pracowników budowy.

- Niestety mężczyzna zmarł na miejscu zdarzenia. - mówi kom. Aneta Berestecka, Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Żarach. Na miejscu prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora, trwa ustalanie okoliczności tego wypadku. 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.