Ciężarówka przewróciła się na trasie S3 pod Cigacicami. Droga jest zablokowana!

22 październik 2020
(1 głos)
Ciężarówka przewróciła się na trasie S3 pod Cigacicami. Droga jest zablokowana! Fot. K.B.

Samochód ciężarowy przewrócił się na trasie S3 w pobliżu miejscowości Cigacice. Na miejscu pracują służby ratownicze. Droga jest zablokowana!

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 22 października, około godziny 14:10 na trasie S3 w pobliżu miejscowości Cigacice. Samochód ciężarowy uderzył w bariery energochłonne oddzielające jezdnie i przewrócił się na bok. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze. - W zdarzeniu nikt nie został ranny. - mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

Ruch w kierunku Zielonej Góry jest całkowicie zablokowany. Utrudnienia pojawiają się także w kierunku Sulechowa, kierowcy mają do dyspozycji tylko 1 pas ruchu.

Godzina 16:20 - Pasy szybkie w kierunku Zielonej Góry oraz Sulechowa są zablokowane. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 17:20

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.