Dramatyczna sytuacja w gorzowskim szpitalu. Brakuje miejsc na SOR!

24 październik 2020
(1 głos)
Dramatyczna sytuacja w Gorzowskim szpitalu. Brakuje miejsc na SOR! Robert Surowiec/Facebook

Sytuacja na Szpitalny Oddziale Ratunkowym WSzW w Gorzowie Wielkopolskim jest tragiczna. Brakuje miejsc dla pacjentów a personel jest przemęczony!

- Sytuacja jest naprawdę tragiczna, brakuje miejsc na SORze, ratujemy ludzi jak możemy. - pisze na profilu w mediach społecznościowych wiceprezes Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim, Robert Surowiec. Adaptowane są kolejne pomieszczenia na potrzeby ratowania życia i zdrowia ludzi.

Lekarze i pielęgniarki stracili już resztki sił, ale nadal są w pracy. - Doktor Tomasz Więckowski, Szef naszego SORu w ciągu ostatnich dni i nocy spał zaledwie kilka godzin, nasi lekarze także są na skraju wyczerpania. - dodaje Robert Surowiec.

Szpital apeluje

Do szpitala trafiają pacjenci z połowy województwa. Jeżeli wasz przypadek nie wymaga natychmiastowej interwencji lekarskiej, pomyślcie o innym rozwiązaniu, być może SOR nie jest konieczny.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.