Ogromny pożar w Przytocznej. Płoną stogi siana i wiata magazynowa. Trwa akcja gaśnicza (ZDJĘCIA)

24 październik 2020
(9 głosów)
Autor: 
Ogromny pożar w Przytocznej. Płoną stogi siana Fot. Sławek Kmieciak

Dwanaście zastępów straży pożarnej walczy z pożarem w firmie produkującej pellet w Przytocznej koło Międzyrzecza. Pożar objął pięć stogów siana oraz wiatę.

Zgłoszenie o pożarze w Przytocznej wpłynęło do dyżurnego międzyrzeckich strażaków w sobotnie popołudnie, 24 października, po godzinie 15:00. W ogniu stanęło pięć stogów siana oraz budynek magazynowy ulokowany na terenie firmy produkującej pellet.

Na miejscu pracuje już dwanaście zastępów straży pożarnej. Obecna jest między innymi cysterna z Gorzowa Wielkopolskiego, która mieści w sobie 25 tysięcy litrów wody.

- Trwa gaszenie płonących stogów, a jednocześnie obrona pozostałych, które znajdują się w bliskiej odległości - relacjonuje dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Międzyrzeczu.

Przeczytaj: Strażak z Zielonej Góry zakażony koronawirusem. 10 ratowników odsuniętych od służby

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.