Mężczyzna dźgnięty nożem w Zielonej Górze. Ranny trafił do szpitala (ZDJĘCIA)

24 październik 2020
(12 głosów)
Autor: 
Mężczyzna dźgnięty nożem w Zielonej Górze Redakcja

Atak nożownika w Zielonej Górze. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Wcześniej był reanimowany. Napastnik został już zatrzymany przez policję.

Wszystko wydarzyło się w sobotni wieczór, 24 października. Około godziny 20:00 mężczyzna przebywający w bloku przy ulicy Objazdowej w Zielonej Górze ugodził nożem innego mężczyznę. Jak ustalił NewsLubuski.pl, napastnik spowodował m.in. poważną ranę brzucha.

Na miejsce natychmiast skierowano najbliższe patrole policji. Z czasem pod podany adres podjechały dwa podstawowe zespoły pogotowia, w tym jeden z podstacji w Nowogrodzie Bobrzańskim.

- Ranny mężczyzna był reanimowany przez policjantów i ratowników medycznych. Trafił do szpitala w Zielonej Górze. Jest w ciężkim stanie - mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Sprawca ataku jest już zatrzymany. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Przeczytaj: Strażak z Zielonej Góry zakażony koronawirusem. 10 ratowników odsuniętych od służby

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.