Wycinał i kradł katalizatory z aut w Zielonej Górze i Żarach. 25-latek został zatrzymany

26 październik 2020
Autor: 
Zatrzymano złodzieja katalizatorów z Żar i Zielonej Góry Fot. KPP Żary

Policjanci z Żar zatrzymali mężczyznę, który kradł katalizatory na terenie województwa lubuskiego. 25-latek został już osadzony w zakładzie karnym.

Od dłuższego czasu z samochodów zaparkowanych na terenie powiatu żarskiego ginęły katalizatory. Funkcjonariuszom żarskiej policji udało się namierzyć i zatrzymać mężczyznę odpowiedzialnego za przestępczy proceder.

- Jak ustalili, zatrzymany 25-latek miał na swoim koncie więcej takich kradzieży, do których dochodziło na terenie Zielonej Góry. Funkcjonariusze odzyskali części układu wydechowego wycięte z dwóch pojazdów - informuje kom. Aneta Berestecka, rzeczniczka policji w Żarach.

Mężczyzna został przesłuchany. Po usłyszeniu zarzutów trafił prosto do zakładu karnego. Wszystko w związku z wcześniejszymi przestępstwami.

Przeczytaj: Mężczyzna dźgnięty nożem w Zielonej Górze. Ranny trafił do szpitala (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.