Zaginęła 44-letnia kobieta. Trwają poszukiwania w lasach koło Zielonej Góry (ZDJĘCIA)

26 październik 2020
(8 głosów)
Autor: 
Zaginęła kobieta. Trwają poszukiwania w lasach koło Zielonej Góry Fot. Archiwum rodzinne, NewsLubuski.pl

Strażacy i policjanci poszukują kobiety, która zaginęła w pobliżu Drzonowa koło Zielonej Góry. 44-latka wyszła do lasu na grzyby i zaginęła.

44-letnia kobieta zaginęła w poniedziałek, 26 października. Ze wstępnych informacji wynika, że wybrała się na grzyby do kompleksu leśnego w pobliżu podzielonogórskiego Drzonowa. Od tego momentu nikt nie nawiązał z nią żadnego kontaktu.

Około godziny 22:00 ruszyła akcja poszukiwawcza z udziałem służb ratowniczych. Na miejscu pracują m.in. strażacy z OSP Świdnica i Leśniów Wielki, Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Jarogniewice oraz strażacy Państwowej Straży Pożarnej. Obecni są także policjanci.

Poszukiwania cały czas trwają. Z informacji uzyskanych od rodziny wynika, że zaginiona była ubrana w zielony sweter oraz czerwony bezrękawnik.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek wieści o zaginionej, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zielonej Górze pod numerami telefonu: 47 79 52411 lub 47 79 52412. Można skontaktować się także bezpośrednio z rodziną: 667 089 734

Aktualizacja: Kobieta została odnaleziona

Przeczytaj: "Ostra jazda" w Zielonej Górze. Protest kobiet po wyroku w sprawie aborcji (ZDJĘCIA, FILM)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.