Poważny poranny wypadek na DK22. Młody mężczyzna walczy o życie!

27 październik 2020
Poważny poranny wypadek na DK22. Młody mężczyzna walczy o życie! Redakcja/Archiwum

Samochód osobowy uderzył w drzewo na Drodze Krajowej numer 22 pod Kostrzynem nad Odrą. 24-latek trafił do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim.

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 27 października, chwilę po godzinie 7 rano na 4 kilometrze Drogi Krajowej numer 22 pod Kostrzynem nad Odrą. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Opel z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Siła uderzenia była bardzo duża. 

- Mężczyzna w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim. - podaje podkom. Magdalena Jankowska, Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

Droga przez kilka godzin była zablokowana. Policjanci ustalali dokładne okoliczności tego wypadku.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.