Wypadek w Zielonej Górze. Kierowca miał atak padaczki, uderzył w budynek

27 październik 2020
(5 głosów)
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze. Kierowca uderzył w budynek Redakcja

Dostał ataku padaczki za kierownicą auta i uderzył w kamienicę w Zielonej Górze. Na miejsce wezwano policję oraz pogotowie. Mężczyzna jechał z żoną i dzieckiem.

Zgłoszenie wpłynęło do służb ratowniczych we wtorkowy wieczór, 27 października, około godziny 18:30.

Świadkiem zdarzenia był naczelnik drogówki asp. sztab. Andrzej Gramatyka. - Samochód jadąc ulicą Wrocławską, gwałtownie zjechał w lewo, a następnie odbił w prawo. Później auto wjechało na chodnik i uderzyło w kamienicę - relacjonuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Autem podróżowały dwie osoby oraz dziecko. Na miejsce wezwano patrole policji z drogówki oraz zespół pogotowia. Na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń.

- Kierowca trafił do szpitala na badania - dodaje podinsp. Stanisławska.

Przeczytaj też: "Ostra jazda" w Zielonej Górze. Protest kobiet po wyroku w sprawie aborcji (ZDJĘCIA, FILM)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.