Wypadek koło Świebodzina. Ciągnik rolniczy przygniótł mężczyznę

28 październik 2020
(4 głosów)
Autor: 
Wypadek koło Świebodzina. Ciągnik przygniótł mężczyznę Redakcja/archiwum

Ciągnik rolniczy przygniótł mężczyznę w Myszęcinie koło Świebodzina. Poszkodowany trafił do szpitala.

Do groźnego zdarzenia doszło w środowe popołudnie, 28 października, przed godziną 13:00. - W miejscowości Myszęcin ciągnik przygniótł mężczyznę - informuje kpt. Sebastian Piotrowski, rzecznik świebodzińskich strażaków.

Na miejsce wysłano patrole policji oraz zespół pogotowia. Przybyły też zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Świebodzinie. W chwili przyjazdu ratownicy medyczni opatrywali już poszkodowanego.

Ranny mężczyzna został przetransportowany do szpitala. - Ustalamy wszystkie okoliczności zdarzenia - mówi mł. asp. Marcin Ruciński, rzecznik policji w Świebodzinie.

Przeczytaj: Wezwał służby, bo miał problem z zamkiem w drzwiach. Mówił, że w mieszkaniu jest zgwałcona kobieta

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.