Zaginęła Stanisława Pałko! Kobieta wyszła z domu córki i nie dotarła do swojego!

11 listopad 2020
(3 głosów)
Zaginęła Stanisława Pałko! Kobieta wyszła z domu córki i nie dotarła do swojego! Lubuska Policja

Policjanci z Nowej Soli prowadzą poszukiwania zaginionej 79-letniej Stanisławy Pałko z miejscowości Zakęcie położonej w gminie Otyń w powiecie nowosolskim.

We wtorek, 10 listopada około godziny 17:30 Stanisława Pałko (79 lat) wyszła z mieszkania swojej córki zamieszkałej w miejscowości Zakęcie (gmina Otyń) w powiecie nowosolskim i miała udać się do swojego domu oddalonego o około 30 metrów. Jednak do miejsca zamieszkania nie dotarła.

Stanisława Pałko ma 160 cm wzrostu, oczy koloru szarego, jest szczupłej budowy ciała, włosy krótkie koloru kasztanowego z siwymi odrostami. W chwili zaginięcia miała na sobie fioletowy sweter z beżowymi wstawkami, jasne beżowe spodnie, na nogach miała kapcie. Kobieta kuleje.

Osoby, które widziały Stanisławę Pałko lub wiedzą gdzie się znajduje proszone są o kontakt z Policją pod numerem 112.

Źródło: młodszy aspirant Renata Dąbrowicz-Kozłowska, Komenda Powiatowa Policji w Nowej Soli 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.