Pilny komunikat nowosolskiej policji w sprawie zaginionej Stanisławy Pałko!

12 listopad 2020
(4 głosów)
Pilny komunikat nowosolskiej policji w sprawie zaginionej Stanisławy Pałko!

Policja z Nowej Soli prowadzi intensywne poszukiwania zaginionej Stanisławy Pałko z Zakęcia (gmina Otyń). Pomocne mogą okazać się nagrania z wideorejestratorów zamontowanych w przejeżdżających pojazdach!

We wtorek, 10 listopada, około godziny 17:30, 79-letnia Stanisława Pałko wyszła z mieszkania swojej córki zamieszkałej w miejscowości Zakęcie (gmina Otyń) w powiecie nowosolskim i miała udać się do swojego domu oddalonego o około 30 metrów. Jednak do miejsca zamieszkania nie dotarła. Z chwilą zgłoszenia zaginięcia kobiety ruszyły poszukiwania, które do tej pory nie przyniosły skutku. 

Nowosolska policja apeluje o pomoc do wszystkich kierowców, którzy przejeżdżali przez miejscowość Zakęcie oraz okolice we wtorek, 10 listopada, około godziny 17:30. Jeśli przejeżdżałeś w tym czasie przez Zakęcie bądź okoliczne miejscowości - zgłoś się do Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli przy ulicy Północnej 2 lub zadzwoń na 112! 

Powyższe nagrania mogą pomóc w znalezieniu zaginionej Stanisławy Pałko z Zakęcia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.