Zielona Góra: Właścicielka otrzymała maila o niebezpiecznej substancji podłożonej w jej aptece!

15 listopad 2020
(1 głos)
Zielona Góra: Właścicielka otrzymała maila o niebezpiecznej substancji podłożonej w jej aptece! Redakcja/Grafika poglądowa

Straż pożarna oraz policja interweniowały w jednej z aptek przy ulicy Kożuchowskiej w Zielonej Górze. Powodem był mail z informacją o podłożeniu niebezpiecznej substancji.

W niedzielę, 15 listopada, chwilę po godzinie 20 do właścicielki jednej z aptek w Zielonej Górze wpłynął mail o podłożonej niebezpiecznej substancji w jednym z lokali przy ulicy Kożuchowskiej. Na miejsce zadysponowano zastęp straży pożarnej oraz patrol policji. Lokal został sprawdzony przez strażaków. - Nie stwierdzono zagrożenia. - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskiej straży pożarnej.

Podobne maile trafiały w ostatnich tygodniach do placówek oświatowych, urzędów oraz firm. W czwartek, 12 listopada, mail o podłożeniu niebezpiecznego ładunku trafił do przedszkola w Nowogrodzie Bobrzańskim. Ewakuowano wtedy całą placówkę. 

Niestety mimo niskiej wiarygodności takich maili służby muszą zareagować na każde tego typu zgłoszenie.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.