Nocny wypadek na autostradzie A2. Jedna osoba została poszkodowana!

16 listopad 2020
(2 głosów)
Nocny wypadek na autostradzie A2. Jedna osoba została poszkodowana! OSP Brójce

Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką na autostradzie A2. Na miejscu działały służby ratownicze. Jedna osoba trafiła do szpitala.

W poniedziałek, 16 listopada, około godziny 2:28 służby ratownicze z powiatu świebodzińskiego oraz międzyrzeckiego otrzymały zgłoszenie dotyczące wypadku na 84 kilometrze autostrady A2. Na pasach w kierunku Poznania doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba, która trafiła do szpitala z urazem nogi.

- Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności tego zdarzenia. - podaje mł. asp. Marcin Ruciński, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie.

Ruch w kierunku Poznania był całkowicie zablokowany przez blisko 2 godziny. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.