Wypadek na DK32 pod Zieloną Górą. Bus wypadł z jezdni i przewrócił się na bok!

17 listopad 2020
(2 głosów)
Wypadek na DK32 pod Zieloną Górą. Bus wypadł z jezdni i przewrócił się na bok!

Bus wypadł z jezdni i przewrócił się na Drodze Krajowej numer 32 pod Zieloną Górą. Na miejscu pracuje zielonogórska policja. Występują utrudnienia w ruchu! 

Do zdarzenia doszło we wtorek, 17 października, około godziny 10, na 52 kilometrze Drogi Krajowej numer 32. Pojazd typu bus marki Mercedes zjechał z drogi, a następnie przewrócił się na bok. Fragment przodu pojazdu wystaję na drogę. Na miejscu pracuje patrol zielonogórskiej policji, który ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia. 

- Kierujący busem uciekł z miejsca zdarzenia. - dodaje podinsp. Małgorzata Stanisławska, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze. 

Ruch na Drodze Krajowej numer 32 odbywa się wahadłowo. Mogą występować utrudnienia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.