Akcja reanimacyjna na stacji paliw w Zielonej Górze. Mężczyzny nie udało się uratować

18 listopad 2020
(2 głosów)
Autor: 
Akcja reanimacyjna na stacji paliw w Zielonej Górze Redakcja/archiwum

Zielonogórskie służby wezwane na stację paliw przy rondzie PCK. U mężczyzny doszło do zatrzymania krążenia. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło w środowe popołudnie, 18 listopada, około godziny 15:30. Na stacji benzynowej przy al. Wojska Polskiego w Zielonej Górze doszło do nagłego zatrzymania krążenia u mężczyzny.

Na miejsce przyjechały dwa zespoły pogotowia oraz patrol policji. Mężczyzna długo był reanimowany. Niestety akcja ratunkowa nie przyniosła oczekiwanego rezultatu.

- Nie udało się przywrócić funkcji życiowych. Mężczyzna zmarł w karetce w drodze do szpitala - mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik zielonogórskiej policji.

Przeczytaj też: Pijany kierowca dachował pod Krosnem Odrzańskim. Miał blisko 3 promile i uciekł do lasu

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.