Makabryczne odkrycie koło Nowej Soli. Znaleziono ciało zaginionej Stanisławy

21 listopad 2020
(14 głosów)
Autor: 
Nowa Sól: Znaleziono ciało zaginionej kobiety Fot. KPP Nowa Sól

Tragiczny finał poszukiwań mieszkanki Zakęcia pod Nową Solą. Mundurowi natrafili na zwłoki zaginionej. 79-latka była poszukiwana od 11 dni.

Od sobotniego poranka, 21 listopada, służby prowadziły akcję poszukiwawczą na terenach w okolicy miejscowości Zakęcie koło Nowej Soli. Funkcjonariusze jak co dzień szukali zaginionej 79-letniej Stanisławy, mieszkanki wsi.

W trakcie działań mundurowi natknęli się na zwłoki zaginionej kobiety. Funkcjonariusze odnaleźli je stosunkowo daleko od miejsca zamieszkania.

- Potwierdzam odnalezienie ciała. Na miejscu pracuje prokurator. Poszukiwania zostały wstrzymane - mówi mł. asp. Renata Dąbrowicz-Kozłowska, rzeczniczka nowosolskiej policji.

Kobieta zaginęła 10 listopada. Wyszła od córki i miała do przejścia tylko około 30 metrów. Niestety do domu nie dotarła. Codziennie poszukiwali jej policjanci, strażacy oraz chętni mieszkańcy okolicznych miejscowości.

Przeczytaj też: Nowe pociągi Impuls 2 dla lubuskiego. Na tory wyjadą w grudniu. "Są nowoczesne i komfortowe"

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.