Pożar porzuconego samochodu w Zielonej Górze. W bagażniku kości i łopaty!

22 listopad 2020
Pożar porzuconego samochodu w Zielonej Górze. W bagażniku kości i łopaty! Fot. Redakcja

Pożar porzuconego pojazdu w lesie w Zielonej Górze. Na miejscu pracowały 3 zastępy straży pożarnej. W bagażniku ujawniono kości i łopaty. 

W niedzielę, 22 listopada, około godziny 10 rano do dyżurnego operacyjnego Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze wpłynęła informacja dotycząca pożaru samochodu osobowego w rejonie zielonogórskiego Drzonkowa. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej w tym ochotników z Raculi oraz Suchej. Strażacy szybko opanowali pożar.

- Otwierając bagażnik strażacy znaleźli fragmenty kości. Na miejsce wezwano policję. - mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskiej straży pożarnej.

Pojazd był porzucony w lesie, dodatkowo miał zdemontowane tablice rejestracyjne, które zostały porozrzucane po najbliższej okolicy. Na miejscu swoje czynności prowadzą zielonogórscy policjanci. Trwa ustalanie do kogo mogą należeć znalezione w bagażniku kości. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.