Osobówka zderzyła się z radiowozem w Zielonej Górze. Policjanci jechali na sygnałach (ZDJĘCIA)

25 listopad 2020
Autor: 
Osobówka zderzyła się z radiowozem w Zielonej Górze Redakcja

Samochód osobowy zderzył się z oznakowanym radiowozem policji w Zielonej Górze. Mundurowi jechali na interwencję z włączonymi sygnałami. Poszkodowani policjanci trafili do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środowe popołudnie, 25 listopada, po godzinie 14:00. Na skrzyżowaniu ulic Konstytucji 3 Maja, Reja, Moniuszki i Długiej zderzyły się dwa samochody. To policyjny Volkswagen oraz osobowy Opel.

- Radiowóz jechał na sygnałach na interwencję - mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Na miejsce wezwano dwa zastępy straży pożarnej, dodatkowe patrole policji oraz podstawowy zespół pogotowia. Na szczęście wszystkie osoby opuściły pojazdy o własnych siłach. Ostatecznie po przebadaniu przez ratowników medycznych dwaj funkcjonariusze trafili do szpitala na badania. Uskarżają się na urazy ramion i barków.

Na skrzyżowaniu występują spore utrudnienia w ruchu. - Trwa ustalanie wszystkich okoliczności zdarzenia - dodaje podinsp. Barska.

Przeczytaj też: Pożar w Smolnie Wielkim koło Sulechowa. Płonęła kuchnia. W środku były dzieci

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.