Brutalne morderstwo pod Gorzowem. Syn zabił rodziców. Mieli 62 i 69 lat

27 listopad 2020
Autor: 
Brutalne morderstwo pod Gorzowem. Syn zabił rodziców Redakcja/archiwum

Rodzinna tragedia w Jeninie koło Gorzowa Wielkopolskiego. W domu ujawniono ciała dwóch osób. Do sprawy zatrzymano jedną osobę. Jest to syn starszego małżeństwa.

Wszystko wydarzyło się w piątkowe przedpołudnie, 27 listopada. W jednym z budynków mieszkalnych w miejscowości Jenin (gmina Bogdaniec) ujawniono zwłoki.

- W środku znaleziono dwa ciała osób w wieku 62 i 69 lat. Zatrzymano też domniemanego sprawcę. Niewykluczone, że sprawa ma tło rodzinne - mówi Łukasz Gospodarek, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wielkopolskim.

Sprawcą morderstwa ma być 42-letni syn starszego małżeństwa. Mężczyzna został już zatrzymany przez policjantów.

- Na miejscu pracuje policja oraz prokurator. Trwają czynności zmierzające do ustalenia wszystkich szczegółów zdarzenia - dodaje Gospodarek.

Przeczytaj też: Szafa przygniotła mężczyznę w Zielonej Górze. Poszkodowany trafił do szpitala (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.