Pożar domu pod Nową Solą. W akcji 6 zastępów straży pożarnej. Jedna osoba została ranna!

01 grudzień 2020
Pożar domu pod Nową Solą. W akcji 6 zastępów straży pożarnej. Jedna osoba została ranna! Redakcja/Archiwum

Pożar budynku mieszkalnego w miejscowości Siedlisko pod Nową Solą. Na miejscu pracuje 6 zastępów straży pożarnej. Jedna osoba została poszkodowana

We wtorek, 1 grudnia, oficer operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Nowej Soli otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru budynku mieszkalnego w miejscowości Siedlisko. Na miejsce zadysponowano łącznie 6 zastępów straży pożarnej. Strażacy wyprowadzili z budynku jedną osobę. Poszkodowana osoba została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego.

- Sytuacja jest już opanowana. - dodaje st. kpt. Tomasz Duber z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowej Soli.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.