Wypadek koło Nowogrodu Bobrzańskiego. Samochód dachował i roztrzaskał się o drzewo (ZDJĘCIA)

08 grudzień 2020
Autor: 
Wypadek koło Nowogrodu Bobrzańskiego. Samochód roztrzaskał się o drzewo Redakcja

Jedna osoba została poszkodowana po wypadku pod Nowogrodem Bobrzańskim. Osobówka wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Kierowca był uwięziony w pojeździe.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 7 grudnia. Tuż po godzinie 23:00 kierowca samochodu osobowego marki Opel jadąc drogą wojewódzką nr 290 w pobliżu miejscowości Kaczenice z niewyjaśnionych przyczyn wypadł z trasy. Następnie pojazd dachował i uderzył w pobliskie drzewo.

Poszkodowany kierowca

Do akcji wysłano cztery zastępy straży pożarnej, patrole policji oraz podstawowy zespół pogotowia z Nowogrodu Bobrzańskiego. Poszkodowany mężczyzna był uwięziony w samochodzie.

- Kierowca został wyciągnięty przez strażaków i przekazany ratownikom medycznym. Na szczęście nie doznał większych obrażeń - relacjonuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskiej straży pożarnej.

Przeczytaj też: Tragiczny wypadek pod Sulechowem. Osobówka uderzyła w drzewa. Nie żyje kierowca

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.