Zmarła policjantka z Żagania, miała 46 lat. Walczyła z rakiem

09 grudzień 2020
Autor: 
Zmarła policjantka z Żagania, miała 46 lat. Walczyła z rakiem Fot. KPP Żagań

Zmarła aspirant Elżbieta Bąk, dzielnicowa z Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu. Na początku 2019 roku u 46-letniej kobiety zdiagnozowano u niej nowotwór. - W naszej pamięci zapisała się jako życzliwa, uczynna i zawsze uśmiechnięta - napisali funkcjonariusze.

Policjantka żagańskiej policji zmarła we wtorek, 8 grudnia. Aspirant Elżbieta Bąk miała 46 lat. Służbę w Policji rozpoczęła w 2008 roku w Zgorzelcu. Później pracowała w Żarach oraz Żaganiu.

Odeszła po walce z ciężką chorobą. Na początku 2019 roku zdiagnozowano u niej raka szyjki macicy. Potem trafiła na stół operacyjny, gdzie przeszła histerektomię. W międzyczasie 46-letnia dzielnicowa była poddawana radioterapii. Niestety komórki nowotworowe szybko powróciły. Wtedy kobieta usłyszała od lekarzy, że zostało jej maksymalnie 5 lat życia.

"Zapisała się jako życzliwa, uczynna i zawsze uśmiechnięta"

- Mieszkańcy powiatu żagańskiego na pewno pamiętają Elę jako oddaną i zaangażowaną policjantkę. Była doskonałą towarzyszką w codziennej służbie. Można była zawsze na nią liczyć, zarówno służbowo, jak i prywatnie. Elu, na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci! - podkreśla podkom. Aleksandra Jaszczuk, rzeczniczka policji w Żaganiu.

Kobieta była samotnie wychowującą matką. Miała 3-letniego synka i 24-letnią córkę.

Przeczytaj też: Fatalne warunki na drogach w regionie. Śnieg utrudnia jazdę. Ciężarówki blokują trasy

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.