Ciężarówka amerykańskich żołnierzy wypadła z drogi koło Skwierzyny

17 grudzień 2020
Autor: 
Ciężarówka US Army wypadła z drogi koło Skwierzyny Fot. ANHOL Pomoc drogowa

Cysterna amerykańskich żołnierzy zjechała do rowu na trasie Skwierzyna - Murzynowo. Na miejscu pracuje żandarmeria wojskowa.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 17 grudnia, po godzinie 12:00. Ciężarówka US Army jechała drogą wojewódzką nr 159 ze Skwierzyny w kierunku Murzynowa. Nagle na wysokosci osady Kijewice cysterna z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn nieznacznie zjechała z trasy do rowu.

Na miejsce wezwano patrol z Wydziału Żandarmerii Wojskowej w Wędrzynie. Obecnie wszyscy czekają na samochód techniczny przy użyciu którego będą stawiać ciężarówkę na drogę. Wcześniej żołnierze amerykańscy prawdopodobnie przyjadą swoją drugą cysterną, aby wypompować olej napędowy, który znajduje się w cysternie.

Przeczytaj też: Kompletnie pijany Ukrainiec jechał ciężarówką koło Słubic. "Omal nie wypadł z kabiny"

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.