Brutalne morderstwo koło Wschowy. 26-latek zginął od kilkunastu ciosów nożem

29 grudzień 2020
Autor: 
Brutalne morderstwo w Starym Strączu Redakcja/archiwum

Tragedia w Starym Strączu (gmina Sława). W jednym z domów doszło do zabójstwa mężczyzny. 26-latek kilkanaście razy został ugodzony nożem. Policja zatrzymała do sprawy dwie osoby.

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 29 grudnia, w godzinach popołudniowych. - Policja otrzymała zgłoszenie o ujawnieniu zwłok młodego mężczyzny - mówi kom. Maja Piwowarska, rzecznik wschowskiej policji.

Jak podaje portal Sławski Portal Informacyjny, było to ciało 26-latka. Mężczyzna zginął od kilkunastu ciosów nożem. Do sprawy zatrzymano dwie nietrzeźwe osoby, w tym ojca ofiary. Do tragedii miało dojść prawdopodobnie podczas libacji alkoholowej.

Trwają działania zmierzające do ustalenia wszystkich szczegółów zdarzenia. Całość nadzoruje Prokuratura Rejonowa we Wschowie.

Przeczytaj też: Razem pili denaturat. Potem 39-latek chciał zabić 70-latka. Dwa razy uderzył go nożem

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.