Pożar zabudowań gospodarczych w Lutolu Mokrym. W akcji 10 zastępów straży pożarnej!

31 grudzień 2020
Pożar zabudowań gospodarczych w Lutolu Mokrym. W akcji 10 zastępów straży pożarnej! Fot. OSP Zbąszyń

Pożar zabudowań gospodarczych w Lutolu Mokrym. Z ogniem walczy 10 zastępów straży pożarnej.

W czwartek, 31 grudnia, chwilę przed godziną 19 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Międzyrzeczy wpłynęło zgłoszenie dotyczące pożaru w Lutolu Mokrym. Z chwilą przyjazdu na miejsce pierwszych zastępów straży pożarnej ogień był już bardzo rozwinięty.

Pożar objął całą wiatę z zaparkowanym w środku pojazdem. Nadpaliła się również elewacja pobliskiego budynku. Na miejsce zadysponowano łącznie 10 zastępów straży pożarnej.

Pożar został już opanowany, trwa dogaszanie. W zdarzeniu nikt nie został ranny, przyczyny pożaru ustali policja. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.