Zielona Góra: Kolizja dwóch pojazdów na ulicy Wyszyńskiego

05 styczeń 2021
Autor: 
Zielona Góra: Doprowadził do kolizji i uciekł Redakcja

Kolizja dwóch samochodów osobowych w Zielonej Górze. Na miejscu pracowały służby.

Wszystko wydarzyło się we wtorek, 5 stycznia. Po godzinie 12:00 na ulicy Wyszyńskiego w Zielonej Górze zderzyły się dwa pojazdy. Kierowca Skody uderzył w tył Forda, który zatrzymywał się przed przejściem dla pieszych. 

Na miejsce przyjechał patrol policji z drogówki. Wezwano też dwa zastępy straży pożarnej, strażacy zabezpieczyli miejsce stłuczki. 

Nikt nie został poszkodowany, zielonogórscy policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizja.

Przeczytaj też: Akcja strażaków w Zielonej Górze. Mieszkańców zaniepokoiła rozlana substancja chemiczna (ZDJĘCIA)

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.