Ściana i podłoga kamienicy zawaliły się do piwnicy. Z budynku ewakuowano ludzi!

05 styczeń 2021
Ściana i podłoga kamienicy zawaliły się do piwnicy. Z budynku ewakuowano ludzi! Fot. Burmistrz Drezdenka Karolina Piotrowska

Katastrofa budowlana w Drezdenku. Zawaleniu do piwnicy uległa część ściany oraz podłoga na parterze w budynku wielorodzinnym. Strażacy ewakuowali mieszkańców.

W poniedziałek, 4 stycznia, około godziny 18 na ulicy Kościelnej w Drezdenku doszło do katastrofy budowlanej. Z niewyjaśnionych przyczyn doszło do częściowego zawalenia ściany oraz podłogi na parterze do piwnicy. Do zdarzenia doszło w budynku wielorodzinnym. Na miejsce wezwana została straż pożarna. 

Strażacy podjęli decyzję o ewakuacji mieszkańców uszkodzonej kamienicy oraz lokatorów przylegających do kamienicy mieszkań. W budynku wyłączony został prąd oraz gaz. Na miejscu pracował również Powiatowy Inspektor Sanitarny, który podejmie decyzję o dalszych losach budynku. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.