Pożar sadzy w kominie domu w Zielonej Górze

05 styczeń 2021
Pożar sadzy w kominie domu w Zielonej Górze Redakcja

Dwa zastępy straży pożarnej działają przy pożarze sadzy w przewodzie kominowym jednego z domów w Zielonej Górze.

We wtorek, 5 stycznia około godziny 15 do dyżurnego operacyjnego Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze wpłynęła informacja o pożarze sadzy w przewodzie kominowym jednego z domów przy alei Wojska Polskiego w Zielonej Górze. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej. 

W wyniku pożaru sadzy doszło do zadymienia poddasza budynku. Pożar został w porę zauważony i nie zdążył rozprzestrzenić się na poddasze. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.