Zderzenie dwóch pojazdów pod Jarogniewicami. Droga jest zablokowana!

05 styczeń 2021
Czołowe zderzenie dwóch pojazdów pod Jarogniewicami. Droga jest zablokowana!

Dwa samochody osobowe zderzyły się na trasie Kiełpin-Jarogniewice. Na miejscu pracują służby ratownicze. Droga jest całkowicie zablokowana!

We wtorek, 5 stycznia, chwilę przed godziną 17 na trasie Kiełpin-Jarogniewice doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce zadysponowane zostały łącznie 4 zastępy straży pożarnej w tym ochotnicy z Ochli oraz Jarogniewic. Ponadto na miejscu pracuje zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

- Pojazdami podróżowało łącznie pięć osób w tym trójka dzieci. Nikomu nic się nie stało. - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze.

Swoje czynności na miejscu zdarzenia prowadzi już zielonogórska policja. Funkcjonariusze ustalą dokładne okoliczności tego zdarzenia. Droga pomiędzy Kiełpinem a Jarogniewicami jest całkowicie zablokowana.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.