Policyjny pościg ulicami Gubina. Kierowca z zakazem wpadł bo miał nieodśnieżone szyby!

07 styczeń 2021
Policyjny pościg ulicami Gubina. Kierowca z zakazem wpadł bo miał nieodśnieżone szyby! Redakcja/Archiwum

Gubińscy policjanci podczas patrolowania ulic miasta chcieli zatrzymać do kontroli osobówkę z nieodśnieżonymi szybami. Kierowca postanowił uciekać. 

W niedzielę, 3 stycznia, policjanci prewencji z Gubina podczas patrolowania ulic miasta, postanowili zatrzymać do kontroli Volvo, które miało nieodśnieżone przednie szyby boczne. Policjanci włączyli sygnały świetlne oraz dźwiękowe dając znak kierowcy osobówki do zatrzymania się. Niestety pojazd nie zatrzymał się i znacznie przyspieszył. Rozpoczął się pościg.

Po przejechaniu kilku ulic kierowca porzucił samochód i usiłował uciec pieszo. Po krótkim pościgu mężczyzna był już w rękach policjantów. Okazało się, że 33-latek uciekał, ponieważ ma czynny zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Pojazd trafił na policyjny parking, natomiast mężczyznę czeka sprawa karna.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.