Wypadek pod Świebodzinem. Osobówka uderzyła w drzewo. Ranny kierowca!

07 styczeń 2021
Wypadek pod Świebodzinem. Osobówka uderzył w drzew. Ranny kierowca! Redakcja/Archiwum

Samochód osobowy wypadł z drogi pomiędzy miejscowościami Jeziory a Smardzewo. Na miejscu pracują służby, występują utrudnienia w ruchu! 

W czwartek, 7 stycznia, chwilę przed godziną 14 na Drodze Wojewódzkiej numer 303 pomiędzy miejscowościami Jeziory a Smardzewo samochód osobowy marki Volvo S60 wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Na miejsce wezwane zostały służby ratownicze. 

Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. - Przytomny 26-letni mężczyzna jest opatrywany w karetce. - mówi młodszy aspirant Marcin Ruciński, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie. 

W miejscu zdarzenia mogą występować utrudnienia w ruchu. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.