Przyjechali na interwencję domową w Nowogrodzie Bobrzańskim - znaleźli marihuanę (ZDJĘCIA)

07 styczeń 2021
Autor: 
Przyjechali na interwencję domową - znaleźli marihuanę Fot. KMP Zielona Góra

Mieszkaniec Nowogrodu Bobrzańskiego został zatrzymany za posiadanie narkotyków. Mężczyzna wpadł, gdy policjanci przyjechali na interwencję domową. Teraz 33-latek będzie odpowiadał przed sądem.

Do zdarzenia doszło w Nowy Rok, 1 stycznia. Patrol funkcjonariuszy z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Gorzowie Wielkopolskim, który pełnił służbę na terenie Zielonej Góry, został skierowany do Nowogrodu Bobrzańskiego. Dyżurny wysłał mundurowych na interwencję domową.

W trakcie wykonywania czynności policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał w domu marihuanę. Ta była poukrywana w różnych miejscach budynku.

- 33-latek spędził noc w policyjnym areszcie, a następnie usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat - informuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Przeczytaj też: Akcja policyjnych "narkotykowców" w Świdnicy pod Zieloną Górą. W aucie marihuana i metamfetamina (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.