Kolizja na skrzyżowaniu w Nowej Soli. Występują utrudnienia w ruchu!

08 styczeń 2021
Wypadek na skrzyżowaniu w Nowej Soli. Występują utrudnienia w ruchu! Redakcja/Archiwum

Trzy pojazdy zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego z Kościuszki w Nowej Soli. Na miejscu pracują służby. 

W piątek, 8 stycznia, chwilę po godzinie 13 na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego z Kościuszki w Nowej Soli doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych oraz busa. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca Nissanem Micra jadąc ulicą Kościuszki wymusiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu Mercedesem. W wyniku zderzenia osobowy Mercedes uderzył jeszcze w opuszczającego skrzyżowanie busa.

Swoje czynności na miejscu zdarzenia prowadzą nowosolscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności kolizji. Ruch na skrzyżowaniu Wojska Polskiego z Kościuszki odbywa się z utrudnieniami! 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.