Tragedia w Krośnie Odrzańskim. Osobówka śmiertelnie potrąciła kobietę!

09 styczeń 2021
Tragedia w Krośnie Odrzańskim. Osobówka śmiertelnie potrąciła kobietę! Fot. Dawid Gierczynski

Śmiertelne potrącenie pieszej na ulic Poznańskiej w Krośnie Odrzańskim. Na miejscu pracują służby, droga jest całkowicie zablokowana!

W sobotę, 9 stycznia, około godziny 7:30 na ulicy Poznańskiej w Krośnie Odrzańskim doszło do potrącenia kobiety. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji. 

- Kierująca Audi A4 jechała w kierunku Słubic, przed przejściem dla pieszych zaczęła hamować, wpadła najprawdopodobniej w poślizg i uderzyła w kobietę, a następnie w latarnię, która się przewróciła i niestety jeszcze przygniotła pieszą. - mówi podkom. Justyna Kulka, Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.

Niestety 72-letnia kobieta w wyniku poniesionych obrażeń zmarła na miejscu wypadku. Swoje czynności pod nadzorem prokuratora prowadzą krośnieńscy policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne okoliczności tego feralnego zdarzenia. 

Ulica Krośnieńska biegnąca w ciągu Drogi Krajowej numer 29 jest zablokowana, wyznaczono objazdy przez Krosno Odrzańskie m.in. ulicami Wakacyjną, Piastów oraz Kościuszki.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.