Wypadek pod Nową Solą. Osobówka wpadła do rowu. Przyleciał śmigłowiec LPR

11 styczeń 2021
Autor: 
Wypadek pod Nową Solą. Osobówka wpadła do rowu

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku na trasie Nowa Sól - Nowe Żabno. Osobówka wypadła z drogi i wleciała do rowu. Tam pojazd uderzył w betonowy przepust.

Do wypadku doszło w poniedziałek, 11 stycznia, po godzinie 14:00. Kierowca samochodu osobowego jechał drogą powiatową nr 1044F na odcinku Nowa Sól - Nowe Żabno. Nagle przy wiadukcie nad trasą S3 kierowca z nieznanych przyczyn wypadł z drogi i wleciał do rowu. Na koniec auto uderzyło w przepust melioracyjny.

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji z drogówki. Przyleciał też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry.

- Strażacy zabezpieczyli samochód pod kątem pożarowym i udzielali kwalifikowanej pierwszej pomocy. Później czynności medyczne przejęła załoga LPR. Ostatecznie poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala karetką pogotowia. Był przytomny - relacjonuje asp. Sebastian Olczyk z Komendy Powiatowej PSP w Nowej Soli.

W miejscu wypadku mogą występować utrudnienia w ruchu. Policja ustala wszystkie szczegóły i okoliczności zdarzenia.

Przeczytaj też: Pożar w Skwierzynie. Płonie dom jednorodzinny. W akcji 8 zastępów straży pożarnej

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.