Zielona Góra: Przypalona kolacja przyczyną interwencji straży pożarnej!

14 styczeń 2021
Zielonej Górze: Przypalona kolacja przyczyną interwencji straży pożarnej! Redakcja

Trzy zastępy straży pożarnej zostały wysłane do zadymienia w jednym z mieszkań w Zielonej Górze. Okazało się, że doszło do przypalenia potrawy.

W środę, 13 stycznia, około godziny 21 zielonogórscy strażacy otrzymali zgłoszenie o zadymieniu mieszkania w jednym z bloków przy ulicy Agrestowej w Zielonej Górze. Na miejsce wysłane zostały trzy zastępy straży pożarnej oraz patrol policji.

Szybko okazało się, że przyczyną zadymienia była przypalona potrawa, strażacy błyskawicznie opanowali sytuację i po kilku minutach powrócili do jednostki.

Fot. Czytelnik Daniel

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.