Syn ugodził matkę nożem w Zielonej Górze. Kobieta trafiła do szpitala!

15 styczeń 2021
Syn ugodził matkę nożem w Zielonej Górze. Kobieta trafiła do szpitala! Redakcja

Akcja służb na ulicy Wiśniowa w Zielonej Górze. Syn ugodził swoją matkę nożem i uciekł z mieszkania. Ranna kobieta trafiła do szpitala!

W czwartek, 15 stycznia, chwilę przed północą w jednym z mieszkań przy ulicy Wiśniowej w Zielonej Górze 52-letni mężczyzna ugodził nożem swoją 78-letnią matkę, po czym uciekł z budynku. Na miejsce wezwana została policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Kobieta z ranami kłutymi została przetransportowana do szpitala.

Policjanci równolegle prowadzili swoje czynności na miejscu zdarzenia oraz w okolicach ulicy Wiśniowej. - Mężczyzna w ciągu godziny został zatrzymany przez policjantów. - mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Sprawę bada prokuratura, która nie udziela informacji na temat szczegółów tego zdarzenia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.