Renault wypadło z S3 (ZDJĘCIA)

26 lipiec 2016
(1 głos)
Autor: 

We wtorek 26 lipca na drodze ekspresowej S3 w okolicach Sulechowa auto wpadło do rowu.

Około godz. 11.00 policja otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na S3 w okolicach miejscowości Kalsk pod Sulechowem. Z niewyjaśnionych dotychczas przyczyn kierująca autem osobowym marki renault zjechała z drogi poza barierkę ochronną i wjechała do rowu. Karetką pogotowia została odwieziona do szpitala. W wyniku tego zdarzenia złamała obojczyk. Przez kilka godzin droga była zablokowana.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.