Grzybiarz znalazł szczątki ludzkie

22 sierpień 2016
(0 głosów)

W świąteczny poniedziałek (15.08) w godzinach popołudniowych w lesie na wysokości miejscowości Droniki, zbierający grzyby mężczyzna znalazł szczątki ludzkie.

Jako pierwszy informację o zdarzeniu podał portal gminaslawa.pl.

- Prowadzimy wszelkie czynności wyjaśniające - informuje Tomasz Smuda, KPP Wschowa - Kości na pewno przeleżały w tym miejscu kilka lat. Na naszym terenie nie było zgłoszenia o osobach zaginionych. Przeszukujemy kartoteki osób zaginionych w całej Polsce.

- Szczątki zostały przetransportowane do Zakładu Medycyny Sądowej - mówi Zbigniew Fąfera, prokurator Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze - należy przeprowadzić badania antropologiczne. Ocenić do kogo należą, jak długo dokładnie w tym miejscu leżały i czy nie były przenoszone.

Sprawę prowadzi prokuratura we Wschowie.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.