Potrącenie rowerzystki na Wojska Polskiego w Zielonej Górze (ZDJĘCIA i FILM)

31 sierpień 2016
(1 głos)
Adam Andrzej Kwiatkowski

W środę (31.08) około godz. 10.00 doszło do potrącenia rowerzystki na przejściu dla pieszych przy ulicy Wojska Polskiego w Zielonej Górze.

Z relacji świadków wynika, że rowerzystka wjechała na przejście dla pieszych w miejscu do tego wyznaczonym. Na prawym pasie zatrzymał się kierujący samochodem osobowym. Kiedy dziewczyna była już na ulicy nadjechał kierujący motocyklem, prawdopodobnie Hondą i uderzył w nią. 24-latka została odrzucona na kilka metrów.  

- Motocyklista zatrzymał się tylko po to aby zobaczyć jak uszkodził swój pojazd - mówią świadkowie zdarzenia - nie zainteresował się jej stanem zdrowia. Uciekł.

Cyklistka została przewieziona do szpitala. Jej zdrowiu i życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja prowadzi czynności wyjaśniające. 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.