Tragedia nad wodą

01 wrzesień 2016
(0 głosów)

Prokurator Rejonowy we Wschowie poinformował o tragicznym zdarzeniu, które miało miejsce 30.08.2016 r. w Sławie na jednym z ośrodków wypoczynkowych.

Z dotychczasowych ustaleń (w tym przesłuchania świadków) wynika, że 68 letni mężczyzna w godzinach popołudniowych w Sławie na terenie Obiektu Wypoczynkowego, wykonując wiertarką elektryczną naprawę uszkodzonego pomostu wpadł do wody w wyniku czego poniósł uśmierć.

Przyjęto wstępnie, że śmierć mężczyzny mogła być wynikiem porażenia prądem (wiertarka elektryczna - kontakt z wodą) i następnie utonięciem.

Na miejscu przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia, oględziny zwłok, przesłuchano świadków zdarzenia, zwłoki zabezpieczono do szczegółowych oględzin i sekcji, która obędzie się 1.09.2016 roku. (prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze)

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.