Auto wypadło z drogi (ZDJĘCIA)

15 wrzesień 2016
(1 głos)
Autor: 

18-letni kierowca renault megane nie opanował auta i wypadł z drogi.

W czwartek 15 września około godz. 12.00, jadące od strony Ochli w kierunku Zielonej Góry ul. Botaniczną renault megane wypadło z drogi. Prawdopodobną przyczyną była nadmierna prędkość niedoświadczonego kierowcy. Mężczyzna posiada uprawnienia do prowadzenia pojazdów dopiero od dwóch miesięcy. Samochodem podróżowały cztery młode osoby, z czego dwie z obrażeniami trafiły do szpitala. Na miejsce zadysponowano policję i karetkę pogotowia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.